Banka Hesap Numaralarımız

0546 567 32 94

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:30 - 19:30

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Sosyal medya, günümüzde neredeyse tüm internet kullanıcılarının bir şekilde kullandıkları iletişim araçlarının başında gelir. Hatta ciddi bir kitlenin, gazeteler ve diğer haber organlarından daha fazla sosyal medya verilerini takip ettiğini biliriz. Son yıllarda, mobil teknolojilerin gelişimine bağlı olarak, sosyal medya ortamlarında kullanmak için artık bilgisayar başında olmanız gerekmez. Elbette bu durum dünyanın genelinde hemen herkesi etkilemiş durumda ve zaman zaman popülerlik oranları değişiyor olsa da sosyal medya yoğun biçimde kullanır.

Firmaların kurumsal internet sitelerinden çok sosyal medya ortamlarını kullanıyor olmaları da buradan kaynaklanır. Hatta sosyal medyaya rakip olan konvansiyonel medya temsilcilerinden olan televizyonların, programlarını sosyal medyada duyurduğunu dikkate alacak olursak, dijital medya ve sosyal medyanın geleneksel medya araçlarının önüne geçtiğini kolaylıkla söyleyebiliriz.

Sosyal medyanın bir diğer avantajı da verinin saniyeler içerisinde milyonlarca kişiye ulaşabiliyor olması ve özel reklam çalışmaları dışında bu faaliyetin herhangi bir maliyetinin bulunmamasıdır. Bu nedenle, hemen her firma sosyal medya hesaplarını geliştirmek ve daha çok kullanıcıya hitap edebilmek ister.

Sosyal medya pazarlama araçları

Sosyal medya platformları, kullanıcılara takip ettikleri platformların yayınlarını tercih etmeleri durumunda gösterir. Örneğin; ürün ve hizmetlerinizi tanıttığınız Facebook sayfanızda yaptığınız güncelleme, bu sayfayı takip eden kullanıcılar tarafından görülebilir. Ancak eğer sayfanız yeterince takipçiye sahip değilse yapacağınız güncelleme sınırlı bir alanda gösterilecektir.

Dilerseniz sosyal medya platformlarının ücretli olarak reklam hizmetlerinden faydalanabilir veya sosyal medya hesaplarınıza daha çok kullanıcıyı çekebilirsiniz. Ücretli reklamları kullanmanız durumunda, ulaşacağınız kitle reklam için belirlediğiniz bütçe ile doğru orantılı olurken, sosyal medya hesaplarınızı geliştirmeniz uzun vadeli ve geniş kitleleri hedef olabilen bir yatırım olacaktır.

Sosyal medyadaki varlığınızı geliştirmek, ayrıca Google aramalarındaki varlığınızı da iyileştirecektir. Google sosyal medya etkinliği fazla olan marka ve siteleri arama sonuçlarında öncelikli olarak konumlandırır. Yani aslında sosyal medyadaki varlığınız aynı zamanda bir arama motoru optimizasyonu bileşenidir.

Sosyal medya varlığınızı geliştirmek, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitleler ulaştırabilmek ve popülerliğini artırabilmek için ekibimizden destek alabilir, en sağlıklı sosyal medya stratejilerini hayata geçirebilirsiniz.

Bizi Arayın 0546 567 32 94

Bizi Arayın 0546 567 32 94

Bakırköy / İSTANBUL
0546 567 32 94

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Bakırköy Matbaa | Grafik Ofisi Ajans Markasıdır.

Copyright 2022 All Right Reserved | Designed by KobiWebSite

E-BÜLTEN ABONELİĞİ